• Wpisów: 224
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:38
  • Licznik odwiedzin: 17 966 / 1998 dni
 
viola09tom
 
Witajcie , to jest 230 wpis. Co ja tu robię? Kochani wracam na bloga , wiem jestem głupia , bo nawet znaku życia nie dałam. :( dalej byłam na pingerze ,bloga miałam którego dalej prowadze. Link:
violettablog1.pinger.pl/


martina_stoessel_4335_640x867.jpg


Powiem wam szczerze kochani. Ten blog miałam dopiero pół roku i nabrałam 3 000 odwiedzin.

Tutaj kiedy weszłam na tego bloga ja poprostu ździwiłam się ile ja mam odwiedzin. 7 000??? poważnie??? nie wieże w to. Zaniedługo miną dwa lata tego bloga. Pożuciłam go i błąd zrobiłam że jeszcze go komuś dałam. Teraz na tym blogu swobodnie sie czuje xdd :D
Moge pisać co czuje itp.
A teraz zaczne po co tu wróciłam.
No więc chcę do tego bloga wrócić i być z nim na bieżąco dopiero rok. Następnie jak on minie nie będę wiedzieć co zrobię. :/ ale wtedy pomyśle czy go zostawić czy go dalej prowadzić czy komuś oddać. Zdecyduje sie jeszcze. :)

Co z tematyką bloga?

Po co mam go zmieniać?
Akurat Violetta się skończyła , ale będę tu robić kąciki muzyczne i kosmetyczne. Będę dodawać krytyki itp. Lecz niestety nie będę pisać o sprawach prywatnych aktorów , bo ponieważ już zajmuje sie o tym na moim drugim blogu. Zapraszam do skomentowania:
violettablog1.pinger.pl/

Przepraszam was że tak późno , wiem spania nie mam. :)
Dobra a co z tematyką? Blog będzie też troche kulinarny z zabawami kulinarnymi. Będzie koncik muzyczny i kosmetyczny , porady , filmiki z Violetty. Będzie tam coś troche o aktorach , ale wam tego nie obiecuje. ;)
Mam nadzieje , że mnie znowu polubicie i Ci nowi na pingerze trzymam na was kciuki. ;) To tylko ryle jak na dziś i papa.

~martyśka~ <---- Oto podpis mój hahahaha xdd

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego